Apie mus

UAB „Elkata“ savo veiklą pradėjo kaip elektroninių kasos aparatų aptarnavimo įmonė 1998 m. Reaguodami į rinkos poreikius, 2000 m. ėmėme specializuotis spausdintuvų kasečių pildymo ir atnaujinimo, taip pat biuro technikos priežiūros srityse.

Patirties semiamės tarptautinėse šios šakos parodose REMAX ir PaperWord, seminaruose, mokymuose Europoje. Įgijome verslo partnerių, suradome patikimus produkcijos gamintojus ir tiekėjus. Šioje srityje mūsų įmonė dirba jau 16 metų.

Per šį laiką paslaugas teikėme įvairiam klientų ratui – nuo stambių valstybinių įmonių iki smulkiausio individualaus segmento, studentų. Skiriamasis mūsų teikiamų aptarnavimo paslaugų bruožas – lankstumas, derinimasis prie kliento, naujovių paieška, laiku vykdomi įsipareigojimai. Darbui naudojame tik itin kokybiškas medžiagas.

Dar viena įmonės plėtros pakopa – 2015 m. kovą atidaryta elektroninės prekybos parduotuvė manokasetės.lt  Tikimės, kad interneto erdvėje būsime dar lengviau pasiekiami ne tik didžiųjų miestų, bet ir atokesnių miestelių klientams.

© 2023 UAB „Elkata“. Pramonės pr. 6, Kaunas, LT-51267. Visos teisės saumogos.
El. paštas: info@manokasetes.lt, telefonas: +370 (37) 330737.
Parduotuvių nuoma - el. parduotuvę sukursime nemokamai!
www.parduotuviunuoma.lt